Get Adobe Flash player
-A A +A

Jakie miejsce dla mieszkańców przy al. Armii Ludowej?

Czas trwania: 
czw, 06/07/2017 (Cały dzień) - pt, 22/09/2017 (Cały dzień)
Już niebawem przy alei Armii Ludowej 9 powstanie nowe miejsce dla mieszkańców. Zanim to jednak nastąpi konieczny jest solidny remont lokalu i zaaranżowanie wnętrza. Chcemy, by to miejsce było przyjazne, wygodne i odpowiadało na potrzeby osób, które będą w nim spędzać czas. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Śródmieścia Południowego i wszystkich zainteresowanych nowym miejscem do włączenia się w proces jego urządzania.
 
Jak można wziąć udział w konsultacjach: 
 
Na początek
  • 13 lipca (czwartek) w godzinach 17.00 – 20.00 spotykamy się w Warsztacie Warszawskim przy placu Konstytucji 4 na warsztacie prowadzonym przez zespół architektów.

 

W trakcie warsztatu odpowiemy sobie na pytanie, jakie funkcje powinno pełnić nowe Miejsce Aktywności Lokalnej. Na podstawie wyników wspólnej pracy architekci opracują wytyczne i ruszy gruntowny remont pomieszczeń.

 

W dalszej kolejności
  • Na początku września (dokładny termin i miejsce podamy w połowie sierpnia) spotkamy się na kolejnym warsztacie z architektami, by wspólnie wypracować koncepcje aranżacji wnętrza nowego MAL-u. Po warsztacie architekci przygotują prototypy aranżacji.
  • W połowie września prototypy aranżacji będzie można zobaczyć i ocenić w punktach konsultacyjnych (dokładne terminy i lokalizacje podamy w połowie sierpnia). Każdy będzie mógł wyrazić opinię i podpowiedzieć, co jeszcze można poprawić w projektowanym wnętrzu.
  • Na podstawie Państwa opinii architekci opracują finalną koncepcję wnętrza.
 
Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.
Prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem kontakt@kolektywbadawczy.pl lub telefonicznie pod numerem 501 163 138. Do zobaczenia już 13 lipca!
 
Konsultacje społeczne trwają do 22 września 2017 roku
 

Jednostka odpowiedzialna: Biuro Pomocy i Projektów Społecznych oraz Centrum Komunikacji Społecznej

Podstawa prawna: UCHWAŁA NR LXI/1691/2013 Rady m.st. Warszawy z dnia 11 lipca 2013 r.

                               w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami m.st. Warszawy